fbpx

Állásajánlat

Írta: Szerkesztőség - 2013 augusztus 23.

Országos érdekeltségű szaklapkiadó cég munkatársat keres.

Szerkesztőségi asszisztens

Feladatok:

  1. cikkek korrektúrázása
  2. archiválási és dokumentációs tevékenységek végzése
  3. nyilvántartások vezetése
  4. meglévő ügyfélkörrel való kapcsolattartás
  5. új megrendelések generálása

Elvárások:

  1. minimum középfokú végzettség (a felsőfokú végzettség előnyt jelent!)
  2. kiváló írásbeli és szóbeli kommunikáció
  3. marketing központú szemlélet
  4. felhasználói szintű számítás-technikai ismeretek
  5. folyamatos, kitartó munkavégzés
  6. kiváló problémamegoldó készség

Amit mi kínálunk:

  1. stabil, biztos munkahely
  2. segítség, támogatás az indulásban
  3. a munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  4. munkavégzés helye: Kiskunhalas

Egyéb információ:

Ez a pozíció Önnek szól, ha szereti a precíz munkavégzést, a szervezési feladatok ellátását, az írásbeli és a szóbeli kommunikációt, és nem okoz problémát a többszöri visszautasítás. A munkakör részben változatos, de sok rutin feladat hosszú távú működtetéséből áll, mégis napról napra képes megújulni a különböző ügyfelek miatt.

Ha mindezek tudatában szívesen csatlakozna csapatunkhoz, akkor jelentkezzen itt!

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Performia Hungary Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén – előzetes egyeztetés alapján – megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak