Zenés búcsúvideó a FESPA-ról. Irány haza :)
2018.08.02
Előző
Üdv Berlinből, videónk a FESPA-rólKövetkező
Robotok még mindig :)Kapcsolódó hírek
-
Kiváltja-e az embert a technológia?
A robotok előbb-utóbb hétköznapi „munkatárssá” válnak.
-
Újabb robot teszi hatékonyabbá a raktári munkát
A kamerákkal és érzékelőkkel ellátott Stretch raktári robotkar óránként akár 800 dobozt is képes odébb pakolni, egy feltöltéssel pedig nyolc órát üzemelni.
-
Robotizált étterem nyílt Kínában
A robotizált étteremben 200 étel közül lehet választani, s több mint 20 robot készíti el, s szolgálja fel a fogásokat.
-
FANUC robotokat vásárol a BMW
A müncheni központú BMW AG autóipari gyártó vállalat 3500 darab FANUC robotot szerez be
-
„Régi életünk új vonala…”
Lézertechnológiával készült háttér.
