Nem tudja felelősséggel folytatni azt a szakmai munkát, amelyre megválasztásakor tett ígéretet az egyesület tagságának, a kormánnyal folyó tárgyalások pedig az ígéretek ellenére elakadtak – ezzel indokolta lemondását a Magyar Közúti Fuvarozók Egyesületének elnöke. Szabó György leszögezte: a Versenyképesség 2.0 csomagban foglalt érdekképviseleti javaslatok végrehajtása elengedhetetlen az ágazat versenyképességének megőrzése érdekében, de a csomag egyes pontjaival kapcsolatban megkezdett minisztériumi, hatósági tárgyalások több ponton is elakadnak, noha azok megvalósítását a tavaly ősszel Palkovics László miniszter is támogatta. Az elnök feladatkörét március 20-tól Ignácz József Péter elnökhelyettes vette át.
Lemondott a fuvarozók elnöke
Szerző: Rik Gabriella
Előző
Erősebb lánc, több fizetésKövetkező
Nagyvállalatok Logisztikai Vezetőinek 13. Nemzetközi KonferenciájaKapcsolódó hírek
-
Jó lehetőség előtt a vasúti árufuvarozás
Fellendülhet a vasúti árufuvarozás a Triesztben létesülő magyar kikötőnek köszönhetően.
-
Letapadás, sokmillió tonnás szennyeződés a fenéken…
14millió tonna mikroműanyag hever az óceánok alján.
-
Vadonatúj vezetőfülkét kapott az új Volvo FM és Volvo FMX
A kilátás immár még jobb, a nagyobb felületű ablakok, az alacsonyabb ajtóvonal és az új tükrök jóvoltából.
-
Program a veszélyes áruk biztonságosabb szállítására
A veszélyes áruk szállításának biztonságosabbá tételére életre hívott ChemLog Tracking&Tracking (T&T) projektbe kapcsolódott be az MLSZKSZ.
-
Május utolsó vasárnapja: gyereknap
Boldog gyereknapot kíván a Transpack szaklap szerkesztősége!
