Robotvilág ismét :)
2018.08.01
Előző
A steak-kedvelő robotot még Brnoban láttuk az EmbaxonKövetkező
Üdv Berlinből, videónk a FESPA-rólKapcsolódó hírek
-
A tesztoszteron, a Sziget és a logisztikai trendek
Egy klub, ahol a celebritások is a szakma mélységeire irányítják a figyelmet.
-
A cargo-partner Kft. elnyerte a Bisnode AAA hitelminősítését
A Bisnode AAA hitelminősítés igazolja, hogy a cargo-partner Hungária kiváló hitelképességű, ezáltal különösen alacsony pénzügyi kockázatot jelent.
-
A benzinesek nem fognak örülni az újabb emelésnek
Szerdán még csak a benzin árát emelik, így a dízelt tankolók kicsit fellélegezhetnek, de sokáig nem érdemes örülni.
-
Fenntarthatóbbá alakítottak át egy dízelmozdonyt
Egy régi dízelmozdonyt építettek át elektromos meghajtásúvá – a technológiával még több mint kétezer gép zöldülhet.
-
Sopánkodunk, de gőzünk sincs a megoldásról
Rekordokat dönt a munkaerőhiány a gyártó-termelővállalatoknál
