Automotive-különdíjas operációs rendszer

Írta: Kalmár Nárcisz - 2019 október 30.

Immár másodszor hirdette meg a Hungexpo Zrt. az AUTOMOTIVE HUNGARY Innovációs Termékdíj pályázatot. Idén 2 Különdíjat hirdettek, melyből az egyiket a HIGH QUALITY SUPPORT AND CONSULT KFT. Company Operations System rendszere kapta.

Révész Szabolcs, Révész Roland

A COS-rendszer a vállalatnál alkalmazott autóipari minőségirányítási rendszer eredményes és hatékony működéséhez kíván hozzájárulni. Figyelembe véve partnereink igényét, auditori visszajelzések alapján született meg az IATF követelményeinek, elvárásainak megfelelő támogató rendszer. Szakértőink többéves tapasztalatát felhasználva fejlesztettük ki, speciálisan az autóipari szektor számára – mutatta be a különdíjas rendszert Révész Szabolcs ügyvezető.

 

Transpack
Adatvédelmi áttekintés

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.